בחירת שער כניסה לחצר

תוכן עניינים

שערי כניסה לבתים פרטיים מהווים בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד מהמראה הכולל של הבית ומחשבה רבה מושקעת בעיצובם. בעוד שבעבר נהגו לבחור שער כניסה פשוט מברזל ושבלוני, כיום ניתן לראות שינוי מגמה בולט ומשמעותי שבו הופכים שערי הכניסה בהדרגה לפריטים מעוצבים ומרשימים אשר יש להם חלק בלתי נפרד מהנראות הכוללת של הבית כולו. לא פעם ניתן לראות שער כניסה לחצר הבית שנקבע בהתאם לעיצוב הבית ובהתאם לעיצוב סביבת המגורים שבו הוא נמצא וזאת במטרה לייצר הרמוניה מושלמת עם הסביבה.

 

סוגי שערי כניסה לחצר הבית

כיום ניתן למצוא מגוון סוגי שערי כניסה כגון:

שער כניסה מברזל – שער כניסה עשוי מברזל מגולוון באיכות גבוהה כולל צביעה בתנור וזאת כדי שלא יחליד בקלות. היתרון בשערי ברזל הוא הכבדות והמאסיביות שלהם המאפשרת להם להחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך שנים רבות ולשמור על ביטחון דיירי הבית.

שער כניסה מאלומיניום – חומר קל אשר ניתן לעיצוב, נוח להתקנה ומאפשר פתרונות רבים. החיסרון המרכזי הוא שבחלק מהמקרים מדובר על חומר חלש אשר עשוי להתעוות ממכות ופגעי מזג אוויר מדי פעם. יחד עם זאת, אלומיניום לא מחליד והדבר ללא ספק מהווה יתרון ברור שלו.

שער כניסה לחצר מעץ – שער המצריך חידוש תקופתי אך בד בבד גמיש ומאפשר תחזוקה עצמאית לא מסובכת כגון: צביעה לבד. שער מעין זה מעניק מראה ביתי וחמים.

שער לגינה מפלסטיק – השער המדובר איננו עמיד ועם הזמן ברגיו מחלידים. שער כניסה מעין זה עלול להתפרק והוא מצריך תיקון שלא תמיד יראה כמו השער המקורי בשל הבדלים בצבע ועוד.

חשוב לדעת כי ניתן לשדרג ולעצב כמעט כל שער. ניתן להוסיף כמעט לכל שער קודן, מנוע חשמלי, שלט וכן לשלב בין חומרים שונים שיאפשרו לקבל עיצובים ייחודיים. כמו כן, ניתן להוסיף שער קטן לגינה שלרוב ישמש כשער פח או גישה ליחידת דיור.

 

כיצד בוחרים שער כניסה לחצר בצורה הטובה ביותר

ניתן למצוא כיום מגוון שערי כניסה לחצר מותאמים עם שערים לחניה פרטית הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה עיצובית. לכן, חשוב מאוד לתכנן את השערים הללו בצורה מדויקת. מומלץ לבחור שער העשוי מחומר הגלם האיכותי והטוב ביותר. כפי שהוזכר לעיל, ניתן למצוא כיום לא מעט סוגי שערים, אך אם אתם מעוניינים להבטיח את איכות השער ואת הבטיחות שלו כדאי שתחשבו בכיוון של שער אלומיניום אשר מאפשר להגשים כמעט כל חזון עיצובי. בין אם אתם מעוניינים לשלב עץ או זכוכית, בין אם אתם מעוניינים לשלב פרופילים מיוחדים ועוד, הרי שניתן לעשות זאת בצורה קלה ונוחה בשערים העשויים מאלומיניום.

השערים המוצעים כיום כוללים מערכות חשמליות מורכבות החל מקודנים ואינטרקום, דרך מצלמה וכלה במערכות תאורה ואזעקה. במקרים רבים גם יותקן שער כניסה לרכב הכולל גם מנגנון בשלט רחוק לפתיחה וסגירה של השער.

בסופו של דבר חשוב לזכור כי השער של הבית צריך לשמור על הבטיחות והביטחון של הדיירים ועל כן, חשוב מאוד להקפיד על תכנון, ייצור והתקנה נכונים של השער. לא פעם שערי ברזל גרמו לפציעות בשל הכובד שלהם ועל כן, חשוב לבחור בשער קל, אך בד בבד, איכותי, בטוח, מעניק את הבטיחות המקסימלית לדיירי הבית ועוד. כמו כן, חשוב כמובן להקפיד על העמידות של השער ועל העיצוב שלו. יש לבחור בשער שישתלב באופן הרמוני בעיצוב הבית כולו.

 

 

לפרסום כתבה, השאירו פרטים

אתם עוד מתלבטים? צרו עמנו קשר!

רוצים לארגן יום גיבוש לצוות?
לא בטוחים מה הכי מתאים לכם?
אנחנו פה בשביל לעזור!!!

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם