איך מבצעים תיקון דלתות ללא פגיעה בדלת?

תוכן עניינים

מבחוץ, וגם מבפנים, נראה תמיד שמדובר במנגנון פשוט שקל לפתוח ולסגור אותו… ובעיקר – לפרוץ אותו. אבל בפועל, הסיפור הוא אחר והדלתות של היום, ובייחוד אלו המתוחכמות יותר, יכולות להיות עסק מורכב של ממש. בין אם אתם תקועים מחוץ לבית או אולי בתוכו, בין אם המפתחות נשברו לכם במנעול ובין אם הדלת פשוט לא נפתחת, סיוע של איש מקצוע מנוסה ומיומן היא הדרך הנכונה לפעול בה. מוטב שלא לנסות לתקן את הדלת באופן עצמי, מטעמי חיסכון, שכן – הזול, עשוי לעלות לכם בהמשך ביוקר!

לפני הכל – איש המקצוע הנכון

תיקון דלתות מצריך ידע, ניסיון וגם יכולת מקצועית ברמה גבוהה. המנעולנים של היום, המציעים את השירות הזה, נדרשים לעבור הכשרות מיוחדות ולהיות כל הזמן על הדופק על מנת להיחשף לכל החידושים ולכל מערכות המיגון של הדלתות הקיימות כיום. ישנם כיום סוגים רבים מאד של דלתות וגם סוגי התקלות האפשרויות הוא גדול. חשוב לאתר את התקלה בצורה הנכונה ובהתאם להציע את הפתרון. אך יותר מכל, חשוב גם שתיקון הדלת ייעשה כהלכה מבלי לגרום לנזק בה או לשבירתה.

תיקון בהתאם לתקלה

ישנם כאמור סוגים שונים של תקלות בדלתות, כאשר כל סוג מצריך פתרון אחר. ישנם מצבים, למשל, שבהם המפתח לא נכנס לצילינדר או לא מסתובב כלל. הבעיה, במצבים מסוימים, יכולה להיות קשורה דווקא למפתח עצמו. אולי הוא התעקם עם הזמן או נשחק.

במקרה כזה, ולפני שמזמינים איש מקצוע שמציע שירותי תיקון דלתות, כדאי לנסות לפתוח את הדלת עם מפתח אחר. אם היא עדיין לא נפתחת, יש צורך במענה מקצועי. סביר להניח שהמנעולן שיגיע אליכם יחליף את הצילינדר של הדלת או ינסה בדרך אחרת לפתוח את הדלת (באמצעות ציוד מיוחד).

תקלה נוספת יכולה להיות תקיעה של מפתח או מפתח שבור. לשמחתנו, במצבים כאלה, ברובם לפחות, יוכל המנעולן לחלץ את אותו מפתח שבור מבלי שיצטרך לפרוץ את הדלת. ולכן, מומלץ מאד, לפני הגעתו, לא לנסות לעשות זאת באופן עצמאי, שכן כל ניסיון כזה יכול לאחר מכן להקשות על המנעולן לבצע את עבודתו ולחץ את המפתח השבור, או את השאריות שלו, בהצלחה.

תיקון דלתות יכול להיות רלוונטי גם לדתות פנים. דלתות פנים הבית יכולות להיות תקולות ממספר סיבות. ידית נפולה, לשונית שבורה וגם מנעול מגנטי תקוע הן הנפוצות ביותר. ברוב המקרים יהיה צורך בהחלפת המנעול על ידי מנעולן מקצועי.

כמה זה יעלה לכם?

שירותי תיקון הדלתות על ידי איש מקצוע מנוסה מוצעים בטווח רחב של מחירים כיום. עלות התיקון נקבעת בהתאם לאופי וסוג הבעיה וגם בהתאם למידת המורכבות שלה. לרוב, המחירים נעים בין 150 ₪ ל-350 ₪, אם כי ייתכנו במקרים מסוימים מחירים גבוהים יותר.

 

לפרסום כתבה, השאירו פרטים

אתם עוד מתלבטים? צרו עמנו קשר!

רוצים לארגן יום גיבוש לצוות?
לא בטוחים מה הכי מתאים לכם?
אנחנו פה בשביל לעזור!!!

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם